| Versiyon Adı | Touring 525d Xdrive |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1296 km |
| Sistem Gücü | 215 HP |
| Sistem Torku | 450 Nm |
| Maksimum Hız | 231 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 70 lt |
| Bagaj Hacmi | 560 lt |
| Boş Ağırlık | 1945 Kg |
| Uzunluk | 4907 mm |
| Genişlik | 1860 mm |
| Yükseklik | 1462 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 274.550 ₺ |
| Haziran | 269.850 ₺ |
| Temmuz | 269.920 ₺ |
| Ağustos | 269.920 ₺ |
| Eylül | 284.050 ₺ |
| Ekim | 284.050 ₺ |
| Kasım | 284.050 ₺ |
| Aralık | 284.050 ₺ |