| Versiyon Adı | 418i 1.5 Coupe |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1132 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 212 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 445 lt |
| Boş Ağırlık | 1525 Kg |
| Uzunluk | 4638 mm |
| Genişlik | 1825 mm |
| Yükseklik | 1377 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 228.900 ₺ |
| Mart | 230.000 ₺ |
| Nisan | 229.700 ₺ |
| Mayıs | 235.100 ₺ |
| Haziran | 242.100 ₺ |
| Temmuz | 252.500 ₺ |
| Ağustos | 272.900 ₺ |
| Eylül | 326.700 ₺ |
| Ekim | 326.700 ₺ |
| Kasım | 304.500 ₺ |
| Aralık | 304.500 ₺ |