| Versiyon Adı | Coupe 430i 2.0 Sport Line AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1017 km |
| Sistem Gücü | 252 HP |
| Sistem Torku | 350 Nm |
| Maksimum Hız | 250 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 5.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1998 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 445 lt |
| Boş Ağırlık | 1650 Kg |
| Uzunluk | 4638 mm |
| Genişlik | 1825 mm |
| Yükseklik | 1377 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 263.300 ₺ |
| Ekim | 270.000 ₺ |
| Kasım | 272.500 ₺ |
| Aralık | 323.000 ₺ |