| Versiyon Adı | 318d 2.0 M Plus |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1425 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 212 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 57 lt |
| Bagaj Hacmi | 480 lt |
| Boş Ağırlık | 1525 Kg |
| Uzunluk | 4633 mm |
| Genişlik | 1811 mm |
| Yükseklik | 1429 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 263.000 ₺ |
| Nisan | 263.000 ₺ |
| Mayıs | 229.300 ₺ |
| Haziran | 229.300 ₺ |
| Temmuz | 237.400 ₺ |
| Ağustos | 258.800 ₺ |
| Eylül | 258.800 ₺ |
| Ekim | 262.100 ₺ |
| Kasım | 276.400 ₺ |