| Versiyon Adı | 320d xDrive Gran Turismo |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1118 km |
| Sistem Gücü | 184 HP |
| Sistem Torku | 380 Nm |
| Maksimum Hız | 225 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 57 lt |
| Bagaj Hacmi | 520 lt |
| Boş Ağırlık | 1725 Kg |
| Uzunluk | 4824 mm |
| Genişlik | 1828 mm |
| Yükseklik | 1508 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 197.120 ₺ |
| Haziran | 193.750 ₺ |
| Temmuz | 193.830 ₺ |
| Ağustos | 193.830 ₺ |
| Eylül | 203.940 ₺ |
| Ekim | 203.940 ₺ |
| Kasım | 203.940 ₺ |
| Aralık | 211.070 ₺ |