| Versiyon Adı | Gran Coupe 218i M Sport |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 646 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 215 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.5 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 430 lt |
| Boş Ağırlık | 1425 Kg |
| Uzunluk | 4526 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1420 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 2.233.000 ₺ |
| Mart | 2.328.000 ₺ |
| Nisan | 2.423.000 ₺ |
| Ağustos | 2.447.000 ₺ |
| Eylül | 2.606.000 ₺ |
| Aralık | 2.632.000 ₺ |