| Versiyon Adı | 216d 1.5 Active Tourer |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1275 km |
| Sistem Gücü | 116 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 194 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1496 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 51 lt |
| Bagaj Hacmi | 468 lt |
| Boş Ağırlık | 1470 Kg |
| Uzunluk | 4342 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1586 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 261.800 ₺ |
| Şubat | 261.900 ₺ |
| Mart | 264.600 ₺ |
| Nisan | 265.400 ₺ |
| Mayıs | 284.100 ₺ |
| Temmuz | 289.600 ₺ |
| Ağustos | 319.000 ₺ |
| Eylül | 358.900 ₺ |
| Ekim | 380.400 ₺ |
| Kasım | 416.400 ₺ |
| Aralık | 388.800 ₺ |