| Versiyon Adı | 220d |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1368 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 230 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 390 lt |
| Boş Ağırlık | 1485 Kg |
| Uzunluk | 4432 mm |
| Genişlik | 1774 mm |
| Yükseklik | 1418 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 149.340 ₺ |
| Şubat | 149.510 ₺ |
| Mart | 152.250 ₺ |
| Nisan | 152.250 ₺ |
| Mayıs | 160.450 ₺ |
| Haziran | 157.710 ₺ |
| Temmuz | 160.020 ₺ |
| Ağustos | 160.020 ₺ |
| Eylül | 168.340 ₺ |
| Ekim | 168.340 ₺ |
| Kasım | 168.340 ₺ |
| Aralık | 174.280 ₺ |