| Versiyon Adı | 118i 1.5 Sport Line |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 656 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 213 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1395 Kg |
| Uzunluk | 4319 mm |
| Genişlik | 1799 mm |
| Yükseklik | 1434 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.923.000 ₺ |
| Mart | 1.982.000 ₺ |
| Nisan | 2.042.000 ₺ |
| Ağustos | 2.062.000 ₺ |