| Versiyon Adı | 118i 1.5 Sport Plus AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1020 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1395 Kg |
| Uzunluk | 4329 mm |
| Genişlik | 1765 mm |
| Yükseklik | 1440 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 111.200 ₺ |
| Ekim | 114.000 ₺ |
| Kasım | 115.100 ₺ |
| Aralık | 136.200 ₺ |