| Versiyon Adı | 116d 1.5 Pure AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1333 km |
| Sistem Gücü | 116 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1496 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.9 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1425 Kg |
| Uzunluk | 4329 mm |
| Genişlik | 1765 mm |
| Yükseklik | 1440 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 112.000 ₺ |
| Ekim | 114.800 ₺ |
| Kasım | 115.900 ₺ |
| Aralık | 137.100 ₺ |