| Versiyon Adı | 1.6 TDI Sport |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1163 km |
| Sistem Gücü | 116 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 197 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 405 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4191 mm |
| Genişlik | 1794 mm |
| Yükseklik | 1508 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 162.720 ₺ |
| Nisan | 160.910 ₺ |
| Mayıs | 160.100 ₺ |
| Haziran | 162.440 ₺ |
| Temmuz | 167.240 ₺ |
| Ağustos | 167.240 ₺ |
| Eylül | 170.020 ₺ |
| Ekim | 175.710 ₺ |
| Kasım | 185.390 ₺ |
| Aralık | 193.550 ₺ |