| Versiyon Adı | Sedan 50 TDI |
| Enerji Türü | Benzin / MHEV |
| Ortalama Menzil | ~ 1000 km |
| Sistem Gücü | 286 HP |
| Sistem Torku | 620 Nm |
| Maksimum Hız | 250 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 5.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2967 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 63 lt |
| Bagaj Hacmi | 530 lt |
| Boş Ağırlık | 1825 Kg |
| Uzunluk | 4939 mm |
| Genişlik | 1886 mm |
| Yükseklik | 1457 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 9.139.000 ₺ |
| Mayıs | 9.041.000 ₺ |
| Haziran | 9.351.000 ₺ |
| Temmuz | 9.765.000 ₺ |
| Ağustos | 9.765.000 ₺ |
| Eylül | 9.972.000 ₺ |
| Ekim | 10.180.000 ₺ |