| Versiyon Adı | Avant TDI |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1176 km |
| Sistem Gücü | 204 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 236 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 6.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 448 lt |
| Boş Ağırlık | 1900 Kg |
| Uzunluk | 4829 mm |
| Genişlik | 1860 mm |
| Yükseklik | 1460 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 4.977.000 ₺ |
| Nisan | 5.038.000 ₺ |
| Mayıs | 5.344.000 ₺ |
| Haziran | 5.528.000 ₺ |
| Temmuz | 5.772.000 ₺ |
| Ağustos | 6.232.000 ₺ |
| Eylül | 6.365.000 ₺ |
| Ekim | 6.497.000 ₺ |
| Aralık | 6.911.000 ₺ |