| Versiyon Adı | Coupe 45 FSI |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 699 km |
| Sistem Gücü | 265 HP |
| Sistem Torku | 370 Nm |
| Maksimum Hız | 250 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 5.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1984 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 8.3 lt |
| Yakıt Deposu | 58 lt |
| Bagaj Hacmi | 450 lt |
| Boş Ağırlık | 1560 Kg |
| Uzunluk | 4697 mm |
| Genişlik | 1846 mm |
| Yükseklik | 1371 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 3.879.000 ₺ |
| Mart | 3.993.000 ₺ |
| Nisan | 4.164.000 ₺ |
| Eylül | 4.505.000 ₺ |