| Versiyon Adı | Sportback 2.0 TFSI |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 866 km |
| Sistem Gücü | 245 HP |
| Sistem Torku | 370 Nm |
| Maksimum Hız | 250 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1984 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.7 lt |
| Yakıt Deposu | 58 lt |
| Bagaj Hacmi | 465 lt |
| Boş Ağırlık | 1570 Kg |
| Uzunluk | 4733 mm |
| Genişlik | 1843 mm |
| Yükseklik | 1386 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 624.760 ₺ |
| Mayıs | 624.760 ₺ |
| Haziran | 624.760 ₺ |
| Ağustos | 624.760 ₺ |