| Versiyon Adı | Cabrio 2.0 TDI Multitronic |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1220 km |
| Sistem Gücü | 177 HP |
| Sistem Torku | 380 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 61 lt |
| Bagaj Hacmi | 320 lt |
| Boş Ağırlık | 1755 Kg |
| Uzunluk | 4626 mm |
| Genişlik | 1854 mm |
| Yükseklik | 1383 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 223.760 ₺ |
| Şubat | 223.760 ₺ |
| Mart | 223.760 ₺ |
| Nisan | 223.760 ₺ |
| Mayıs | 232.130 ₺ |
| Haziran | 236.260 ₺ |
| Temmuz | 236.260 ₺ |
| Ağustos | 236.260 ₺ |
| Eylül | 247.890 ₺ |
| Ekim | 252.830 ₺ |
| Kasım | 239.690 ₺ |
| Aralık | 254.520 ₺ |