| Versiyon Adı | 2.0 TDI Advanced |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 833 km |
| Sistem Gücü | 204 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 460 lt |
| Boş Ağırlık | 1500 Kg |
| Uzunluk | 4762 mm |
| Genişlik | 1847 mm |
| Yükseklik | 1428 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 1.867.100 ₺ |
| Nisan | 1.910.500 ₺ |
| Mayıs | 1.997.300 ₺ |
| Haziran | 2.282.000 ₺ |
| Temmuz | 2.570.800 ₺ |
| Ağustos | 2.667.000 ₺ |
| Eylül | 2.731.000 ₺ |
| Aralık | 2.828.000 ₺ |