| Versiyon Adı | Sportback 1.4 TFSI Attraction S-Tronic 150 HP |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1064 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 220 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1395 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1310 Kg |
| Uzunluk | 4310 mm |
| Genişlik | 1785 mm |
| Yükseklik | 1425 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 92.490 ₺ |
| Haziran | 94.130 ₺ |
| Temmuz | 94.130 ₺ |
| Ağustos | 94.130 ₺ |
| Eylül | 98.750 ₺ |
| Ekim | 100.710 ₺ |
| Kasım | 95.490 ₺ |
| Aralık | 101.380 ₺ |