| Versiyon Adı | 2.0 TDI Exclusive 4×4 DSG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 976 km |
| Sistem Gücü | 180 HP |
| Sistem Torku | 420 Nm |
| Maksimum Hız | 179 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 8.2 lt |
| Yakıt Deposu | 80 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1900 Kg |
| Uzunluk | 5254 mm |
| Genişlik | 1954 mm |
| Yükseklik | 1834 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 122.600 ₺ |
| Mart | 122.600 ₺ |
| Nisan | 122.600 ₺ |
| Mayıs | 122.600 ₺ |
| Haziran | 123.830 ₺ |
| Temmuz | 123.830 ₺ |
| Ağustos | 125.050 ₺ |
| Eylül | 125.050 ₺ |
| Ekim | 125.670 ₺ |