| Versiyon Adı | Sport Tourer 1.5 DCi Joy |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1250 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.6 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 443 lt |
| Boş Ağırlık | 1194 Kg |
| Uzunluk | 4267 mm |
| Genişlik | 1732 mm |
| Yükseklik | 1445 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 72.050 ₺ |
| Şubat | 73.150 ₺ |
| Mart | 74.950 ₺ |
| Nisan | 76.800 ₺ |
| Mayıs | 76.800 ₺ |
| Haziran | 77.900 ₺ |
| Temmuz | 78.050 ₺ |
| Ağustos | 79.850 ₺ |
| Eylül | 79.850 ₺ |
| Ekim | 82.350 ₺ |
| Kasım | 89.950 ₺ |
| Aralık | 97.250 ₺ |