| Versiyon Adı | 1.4 HDi Active |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1316 km |
| Sistem Gücü | 68 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 163 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1397 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 285 lt |
| Boş Ağırlık | 1050 Kg |
| Uzunluk | 3962 mm |
| Genişlik | 1829 mm |
| Yükseklik | 1460 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 49.670 ₺ |
| Şubat | 49.670 ₺ |
| Mart | 49.670 ₺ |
| Nisan | 49.670 ₺ |
| Mayıs | 52.920 ₺ |
| Haziran | 53.170 ₺ |
| Temmuz | 53.170 ₺ |
| Ağustos | 53.450 ₺ |
| Eylül | 58.950 ₺ |
| Ekim | 60.950 ₺ |
| Kasım | 60.950 ₺ |
| Aralık | 58.950 ₺ |