| Versiyon Adı | 1.6 DCi Tekna X-Tronic |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1170 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 401 lt |
| Boş Ağırlık | 1492 Kg |
| Uzunluk | 4394 mm |
| Genişlik | 1806 mm |
| Yükseklik | 1590 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 164.060 ₺ |
| Mart | 146.150 ₺ |
| Nisan | 142.610 ₺ |
| Mayıs | 142.650 ₺ |
| Haziran | 178.230 ₺ |
| Temmuz | 188.100 ₺ |
| Ağustos | 180.750 ₺ |
| Eylül | 159.400 ₺ |
| Ekim | 169.900 ₺ |
| Kasım | 153.030 ₺ |
| Aralık | 153.000 ₺ |