| Versiyon Adı | 1.2 N-Tec X-Tronic |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 902 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 165 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 46 lt |
| Bagaj Hacmi | 385 lt |
| Boş Ağırlık | 1290 Kg |
| Uzunluk | 4387 mm |
| Genişlik | 1768 mm |
| Yükseklik | 1520 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 75.200 ₺ |
| Temmuz | 78.500 ₺ |
| Ağustos | 76.300 ₺ |
| Eylül | 76.300 ₺ |
| Ekim | 73.400 ₺ |
| Kasım | 72.770 ₺ |
| Aralık | 73.540 ₺ |