| Versiyon Adı | 1.6 D Intense |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1304 km |
| Sistem Gücü | 114 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 182 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 419 lt |
| Boş Ağırlık | 1380 Kg |
| Uzunluk | 4295 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1635 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Temmuz | 89.900 ₺ |
| Ağustos | 89.900 ₺ |
| Eylül | 94.390 ₺ |
| Ekim | 98.170 ₺ |
| Kasım | 94.750 ₺ |
| Aralık | 94.770 ₺ |