| Versiyon Adı | 180 CDI 1.5 Elite |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1190 km |
| Sistem Gücü | 109 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.2 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 488 lt |
| Boş Ağırlık | 1450 Kg |
| Uzunluk | 4393 mm |
| Genişlik | 1786 mm |
| Yükseklik | 1557 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 114.100 ₺ |
| Şubat | 119.700 ₺ |
| Mart | 119.700 ₺ |
| Nisan | 119.700 ₺ |
| Mayıs | 119.700 ₺ |
| Haziran | 119.700 ₺ |
| Temmuz | 119.700 ₺ |
| Ağustos | 119.700 ₺ |
| Eylül | 122.100 ₺ |
| Ekim | 122.100 ₺ |
| Kasım | 122.100 ₺ |
| Aralık | 122.100 ₺ |