| Versiyon Adı | Kombi 1.5 TDCi Titanium PowerShift |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1200 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | - |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 1029 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4418 mm |
| Genişlik | 1835 mm |
| Yükseklik | 1854 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 77.100 ₺ |
| Haziran | 78.650 ₺ |
| Temmuz | 78.650 ₺ |
| Ağustos | 78.650 ₺ |
| Eylül | 78.650 ₺ |
| Ekim | 80.200 ₺ |
| Kasım | 80.200 ₺ |
| Aralık | 82.580 ₺ |