| Versiyon Adı | SW 1.5 TDCi Style Powershift |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1262 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 193 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.2 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 476 lt |
| Boş Ağırlık | 1388 Kg |
| Uzunluk | 4560 mm |
| Genişlik | - |
| Yükseklik | 1492 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 88.800 ₺ |
| Nisan | 88.800 ₺ |
| Mayıs | 88.800 ₺ |
| Haziran | 90.620 ₺ |
| Temmuz | 90.620 ₺ |
| Ağustos | 93.440 ₺ |
| Eylül | 94.420 ₺ |
| Ekim | 96.290 ₺ |
| Kasım | 99.060 ₺ |
| Aralık | 100.450 ₺ |