| Versiyon Adı | 1.6 Titanium Powershift |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 712 km |
| Sistem Gücü | 105 HP |
| Sistem Torku | 150 Nm |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1597 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 276 lt |
| Boş Ağırlık | 1098 Kg |
| Uzunluk | 3969 mm |
| Genişlik | 1764 mm |
| Yükseklik | 1495 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 49.520 ₺ |
| Şubat | 48.500 ₺ |
| Mart | 48.500 ₺ |
| Nisan | 47.520 ₺ |
| Mayıs | 49.550 ₺ |
| Haziran | 52.010 ₺ |
| Temmuz | 52.010 ₺ |
| Ağustos | 52.010 ₺ |
| Eylül | 53.790 ₺ |
| Ekim | 56.740 ₺ |
| Kasım | 56.740 ₺ |