| Versiyon Adı | 1.3 Multijet Maxi Plus |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1200 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 156 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1270 Kg |
| Uzunluk | 4756 mm |
| Genişlik | 1832 mm |
| Yükseklik | 1880 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 45.700 ₺ |
| Mart | 45.700 ₺ |
| Nisan | 45.700 ₺ |
| Mayıs | 46.200 ₺ |
| Haziran | 42.200 ₺ |
| Temmuz | 47.200 ₺ |
| Ağustos | 47.200 ₺ |
| Eylül | 46.700 ₺ |