| Versiyon Adı | 1.2 Shine ETG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1163 km |
| Sistem Gücü | 82 HP |
| Sistem Torku | 116 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 15 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 358 lt |
| Boş Ağırlık | 975 Kg |
| Uzunluk | 4157 mm |
| Genişlik | 1729 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 69.400 ₺ |
| Mart | 69.400 ₺ |
| Nisan | 69.500 ₺ |
| Mayıs | 69.400 ₺ |
| Haziran | 71.000 ₺ |
| Temmuz | 69.300 ₺ |
| Ağustos | 70.550 ₺ |
| Eylül | 71.350 ₺ |
| Ekim | 72.950 ₺ |
| Kasım | 76.460 ₺ |
| Aralık | 78.410 ₺ |