| Versiyon Adı | 318d 2.0 Joy |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1425 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 212 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 57 lt |
| Bagaj Hacmi | 480 lt |
| Boş Ağırlık | 1525 Kg |
| Uzunluk | 4633 mm |
| Genişlik | 1811 mm |
| Yükseklik | 1429 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 214.100 ₺ |
| Nisan | 214.100 ₺ |