Dacia Fiyat Listesi

Dacia Duster Yenilendi

Yeni Dacia Duster ikinci jenerasyonu ile daha off-road bir tasarıma bürünmüş olarak karşımıza çıkıyor...

Yeni Sandero Stepway Satışa Sunuldu

Yeni Dacia Sandero Stepway uygun fiyat etiketi ve yeni otomatik vites seçeneği ile yeni yıla yeni yüzü ile oldukça iddialı bir şekilde giriyor...

Yeni Dacia'lar Hazır

Makyajlanan Yeni Dacia modellerinin Türkiyede 2017 yılında satışa sunulması bekleniyor...

Otomatik Vites Dacia Sandero Satışa Sunuldu

Merakla beklenen Easy-R otomatik vites Dacia ürün gamına ilk olarak Sandero modeli eklendi...

1966 – Romanya hükümeti tarafından kuruldu. Anadol markasında olduğu gibi Dacia markasının anlamı da Romanya’nın eski adından alınmıştı.

1968 - Renault ile yaptığı anlaşma çerçevesinde parça montajı ve boya işlemleri ile Renault modellerinin güncel versiyonlarının üretimine geçti.

1969 – Ülkemizde Renault 12 Serisi olarak bilinen ve bu yıl üretimine başlanan ve 2004 yılına kadar üretimde kalan 1300 ve 1301 modelleri toplam 2 milyon adete yakın satış gerçekleştirdi.

1999 - Renault tarafından satın alınarak bu grubun bünyesine katıldı. Bu yıla kadar Dacia 1100, 1300, Lastun, Solenza ve Dacia Pick-Up modellerini üretti.

Dacia halen Romanya fabrikasında yıllık 200.000 araç kapasitesi ile üretimine devam etmekte ve ülkemizde de satış, servis ve yedek parça faaliyetlerini devam ettirmektedir. Dacia fiyat listesi sayfamızdan Duster, Sandero, Logan MCV, Dokker, Lodgy, Logan, Solenza, 1310, Nova modelleri geçmiş ve güncel fiyatları ile teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz.