| Versiyon Adı | 2.0 TDI Highline 4×4 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1053 km |
| Sistem Gücü | 180 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.6 lt |
| Yakıt Deposu | 80 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1813 Kg |
| Uzunluk | 5254 mm |
| Genişlik | 1954 mm |
| Yükseklik | 1834 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 102.000 ₺ |
| Mart | 102.000 ₺ |
| Nisan | 102.000 ₺ |
| Mayıs | 102.000 ₺ |
| Haziran | 103.070 ₺ |
| Temmuz | 103.070 ₺ |
| Ağustos | 104.080 ₺ |
| Eylül | 104.080 ₺ |
| Ekim | 100.480 ₺ |
| Kasım | 101.470 ₺ |
| Aralık | 105.000 ₺ |