| Versiyon Adı | 2.5 Hybrid Premium 4×4 |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 1176 km |
| Sistem Gücü | 155 HP |
| Sistem Torku | - |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2494 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 547 lt |
| Boş Ağırlık | 1220 Kg |
| Uzunluk | 4605 mm |
| Genişlik | 1845 mm |
| Yükseklik | 1675 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 321.700 ₺ |
| Mart | 251.900 ₺ |
| Nisan | 264.000 ₺ |
| Mayıs | 264.000 ₺ |
| Haziran | 290.900 ₺ |
| Temmuz | 305.500 ₺ |
| Ağustos | 321.100 ₺ |
| Eylül | 315.150 ₺ |
| Ekim | 300.150 ₺ |
| Kasım | 300.150 ₺ |
| Aralık | 300.150 ₺ |