| Versiyon Adı | 1.6 Touch |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 847 km |
| Sistem Gücü | 132 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 353 lt |
| Boş Ağırlık | 1260 Kg |
| Uzunluk | 4275 mm |
| Genişlik | 1760 mm |
| Yükseklik | 1460 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 56.000 ₺ |
| Nisan | 56.000 ₺ |
| Mayıs | 56.600 ₺ |
| Haziran | 56.600 ₺ |
| Temmuz | 57.900 ₺ |