| Versiyon Adı | 1.5 TSI Premium DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1000 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 219 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 467 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4362 mm |
| Genişlik | 1793 mm |
| Yükseklik | 1471 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 246.400 ₺ |
| Eylül | 231.400 ₺ |
| Ekim | 283.300 ₺ |
| Kasım | 300.100 ₺ |
| Aralık | 300.300 ₺ |