| Versiyon Adı | 1.6 TDI Ambition |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 197 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.6 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 568 lt |
| Boş Ağırlık | 1305 Kg |
| Uzunluk | 4659 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1461 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 72.400 ₺ |
| Mart | 72.400 ₺ |
| Nisan | 72.400 ₺ |
| Mayıs | 72.900 ₺ |
| Haziran | 73.900 ₺ |
| Temmuz | 73.900 ₺ |
| Ağustos | 73.900 ₺ |
| Eylül | 73.900 ₺ |
| Ekim | 74.900 ₺ |
| Kasım | 81.600 ₺ |
| Aralık | 82.600 ₺ |