| Versiyon Adı | 1.2 TSI Style DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1020 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 175 Nm |
| Maksimum Hız | 194 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1166 Kg |
| Uzunluk | 4263 mm |
| Genişlik | 1816 mm |
| Yükseklik | 1459 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 80.400 ₺ |
| Mayıs | 80.400 ₺ |
| Haziran | 80.400 ₺ |
| Temmuz | 83.200 ₺ |
| Ağustos | 84.700 ₺ |
| Ekim | 84.700 ₺ |
| Kasım | 93.500 ₺ |
| Aralık | 90.300 ₺ |