| Versiyon Adı | 1.2 TSI Style |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 918 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 292 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4061 mm |
| Genişlik | 1693 mm |
| Yükseklik | 1445 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 44.000 ₺ |
| Eylül | 44.500 ₺ |
| Ekim | 45.500 ₺ |
| Kasım | 45.500 ₺ |
| Aralık | 45.500 ₺ |