| Versiyon Adı | 1.0 Touch |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 962 km |
| Sistem Gücü | 73 HP |
| Sistem Torku | 97 Nm |
| Maksimum Hız | 158 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 510 lt |
| Boş Ağırlık | 1048 Kg |
| Uzunluk | 4348 mm |
| Genişlik | 1733 mm |
| Yükseklik | 1517 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 64.650 ₺ |
| Haziran | 59.100 ₺ |
| Temmuz | 59.100 ₺ |
| Ağustos | 60.800 ₺ |
| Eylül | 59.100 ₺ |
| Ekim | 60.350 ₺ |
| Kasım | 63.850 ₺ |
| Aralık | 64.900 ₺ |