| Versiyon Adı | Sedan 1.6 CDTi Design |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1400 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 189 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 56 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1428 Kg |
| Uzunluk | 4658 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1501 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 103.200 ₺ |
| Şubat | 104.300 ₺ |
| Mart | 103.050 ₺ |
| Nisan | 103.050 ₺ |
| Mayıs | 103.050 ₺ |
| Haziran | 103.050 ₺ |
| Temmuz | 103.050 ₺ |
| Ağustos | 106.050 ₺ |
| Eylül | 107.050 ₺ |
| Ekim | 107.050 ₺ |
| Kasım | 118.050 ₺ |
| Aralık | 122.300 ₺ |