| Versiyon Adı | Sedan 1.6 Edition AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 757 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 155 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.4 lt |
| Yakıt Deposu | 56 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1374 Kg |
| Uzunluk | 4658 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1501 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 57.220 ₺ |
| Nisan | 57.220 ₺ |
| Mayıs | 57.220 ₺ |
| Haziran | 59.200 ₺ |
| Temmuz | 59.800 ₺ |
| Ağustos | 60.400 ₺ |
| Eylül | 62.900 ₺ |
| Ekim | 64.400 ₺ |
| Kasım | 61.500 ₺ |
| Aralık | 60.000 ₺ |