| Versiyon Adı | 1.6 DCi Platinum |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 188 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 565 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4690 mm |
| Genişlik | 1820 mm |
| Yükseklik | 1740 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 204.110 ₺ |
| Mart | 198.500 ₺ |
| Nisan | 206.500 ₺ |
| Mayıs | 218.000 ₺ |
| Haziran | 226.750 ₺ |
| Temmuz | 228.000 ₺ |
| Ağustos | 230.900 ₺ |
| Eylül | 242.900 ₺ |
| Ekim | 250.900 ₺ |