| Versiyon Adı | 1.3 Tekna DCT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1019 km |
| Sistem Gücü | 160 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 198 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1332 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 401 lt |
| Boş Ağırlık | 1315 Kg |
| Uzunluk | 4394 mm |
| Genişlik | 1806 mm |
| Yükseklik | 1590 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 210.250 ₺ |
| Mart | 213.470 ₺ |
| Nisan | 232.480 ₺ |
| Mayıs | 232.510 ₺ |
| Haziran | 232.510 ₺ |
| Temmuz | 249.100 ₺ |
| Ağustos | 253.600 ₺ |
| Eylül | 282.900 ₺ |
| Ekim | 307.400 ₺ |
| Kasım | 351.400 ₺ |
| Aralık | 326.000 ₺ |