| Versiyon Adı | 1.5 DCi Platinum Premium Pack |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1447 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 182 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 401 lt |
| Boş Ağırlık | 1379 Kg |
| Uzunluk | 4394 mm |
| Genişlik | 1806 mm |
| Yükseklik | 1590 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 179.890 ₺ |
| Mart | 179.890 ₺ |
| Nisan | 187.040 ₺ |
| Mayıs | 194.930 ₺ |
| Haziran | 203.650 ₺ |
| Temmuz | 214.940 ₺ |
| Ağustos | 236.510 ₺ |
| Eylül | 252.980 ₺ |
| Ekim | 233.000 ₺ |
| Aralık | 192.290 ₺ |