| Versiyon Adı | 1.6 DCi Platinum Premium Pack 4X4 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1327 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 65 lt |
| Bagaj Hacmi | 401 lt |
| Boş Ağırlık | 1419 Kg |
| Uzunluk | 4377 mm |
| Genişlik | 1806 mm |
| Yükseklik | 1595 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 127.700 ₺ |
| Şubat | 127.700 ₺ |
| Mart | 130.300 ₺ |
| Nisan | 130.900 ₺ |
| Mayıs | 130.900 ₺ |
| Haziran | 132.500 ₺ |
| Temmuz | 134.250 ₺ |
| Ağustos | 134.250 ₺ |
| Eylül | 136.000 ₺ |
| Ekim | 131.500 ₺ |