| Versiyon Adı | 1.5 DCi N-Tec |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1278 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.6 lt |
| Yakıt Deposu | 46 lt |
| Bagaj Hacmi | 385 lt |
| Boş Ağırlık | 1306 Kg |
| Uzunluk | 4387 mm |
| Genişlik | 1768 mm |
| Yükseklik | 1520 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 91.510 ₺ |
| Şubat | 92.420 ₺ |
| Mart | 95.160 ₺ |
| Nisan | 97.770 ₺ |
| Mayıs | 97.770 ₺ |
| Haziran | 97.770 ₺ |
| Temmuz | 98.970 ₺ |
| Ağustos | 100.930 ₺ |
| Eylül | 101.930 ₺ |
| Ekim | 102.940 ₺ |
| Kasım | 108.110 ₺ |
| Aralık | 113.710 ₺ |