| Versiyon Adı | A180 D 1.5 Style |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 956 km |
| Sistem Gücü | 116 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 202 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 43 lt |
| Bagaj Hacmi | 370 lt |
| Boş Ağırlık | 1370 Kg |
| Uzunluk | 4419 mm |
| Genişlik | 1796 mm |
| Yükseklik | 1440 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 255.600 ₺ |
| Nisan | 267.500 ₺ |
| Mayıs | 288.000 ₺ |
| Temmuz | 298.700 ₺ |
| Ağustos | 313.500 ₺ |
| Eylül | 376.080 ₺ |