| Versiyon Adı | 1.5 Sky-D Motion AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 846 km |
| Sistem Gücü | 105 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 44 lt |
| Bagaj Hacmi | 350 lt |
| Boş Ağırlık | 1295 Kg |
| Uzunluk | 4275 mm |
| Genişlik | 1765 mm |
| Yükseklik | 1535 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 101.220 ₺ |
| Mart | 101.220 ₺ |
| Nisan | 108.800 ₺ |
| Mayıs | 108.800 ₺ |
| Haziran | 108.800 ₺ |
| Temmuz | 108.800 ₺ |
| Ağustos | 110.400 ₺ |
| Eylül | 111.500 ₺ |
| Ekim | 112.600 ₺ |
| Kasım | 113.700 ₺ |
| Aralık | 115.400 ₺ |